Umieść certyfikat na własnej stronie internetowej

Wybierz rozmiar, skopiuj kod widgetu i umieść go w dowolnym miejscu swojej strony

Skopiuj kod i umieść na swojej stronie

SOFTRONIC Sp. z o.o.

Branża: szkolenia edukacja tłumaczenia / szkolenia - informatyczne, programistyczne, it

Firma SOFTRONIC powstała z pasji do wiedzy i najnowszych technologii. Od 2003 roku dzielimy się informacjami na temat najnowszych rozwiązań z dziedzin informatycznych, a portfolio klientów, którzy nam zaufali, obejmuje zarówno freelancerów, osoby chcące rozwijać swoje umiejętności, jak i klientów korporacyjnych z sektora prywatnego oraz publicznego.

Na przełomie lat ustawicznie rozwijaliśmy swoje kompetencje oraz ofertę, która dziś obejmuje autoryzowane szkolenia informatyczne, consulting rozwiązań serwerowych, przeprowadzanie audytów programowania oraz licencjonowanie.

Dzięki zaufaniu klientów nasza firma nieustannie się rozwija i możemy dziś się spotkać na organizowanych przez nas szkoleniach w Poznaniu, Warszawie, Bydgoszczy oraz Szczecinie. Powiedz, czego potrzebujesz, a my znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Nasz zespół:
Jesteśmy nie tylko doświadczonym, lecz przede wszystkim otwartym na potrzeby klientów zespołem, który przykłada szczególną wagę do rozwijania swoich kompetencji. Na co dzień zatrudniamy i współpracujemy z ekspertami, którzy nie tylko doradzą, jaki rodzaj szkolenia będzie dla Ciebie optymalny, lecz również z przyjemnością wprowadzą Cię w najnowsze zagadnienia związane z technologiami informatycznymi.

Dobór współpracowników odgrywa w procesie kształcenia wielką rolę, dlatego każdy trener, który staje się członkiem naszego zespołu:
- Ukończył studia wyższe
- Posiada co najmniej dwuletnie doświadczenie z zakresu przeprowadzania szkoleń informatycznych dla osób dorosłych
- Odznacza się odpowiednim do prowadzonych szkoleń tytułem trenerskim np. Microsoft Certified Trainer, Certified Novell Instructor lub uzyskał certyfikat ECDL Advanced, Microsoft Certified Professional lub CompTIA

W przypadku szkoleń programistycznych, osoby je przeprowadzające:
- Są aktywnymi i doświadczonymi programistami
- Na co dzień pracują w przy projektach developerskich

Na życzenie Klienta, przedstawiamy życiorys i referencje trenera. 

Dane kontaktowe

61-896 Poznań, ul. Towarowa 37 woj. Wielkopolskie http://www.softronic.pl poznan@softronic.pl tel. +48 618658840
NIP: 9721065862 REGON: 634487712 KRS: 0000302690

Brak certyfikatu.