Podziel się jakością

Klienci mówią o Tobie dobrze? Podziel się tym!

My Ci w tym pomożemy!

Chcesz dobrze wyglądać na tle konkurencji? Zadbaj o referencje.

Rozwijaj swój biznes przy pomocy najskuteczniejszego środka – Referencji , rekomendacji i poleceń od klientów. Zadbamy o to aby dotarły one do jak największej ilości potencjalnych kontrahentów.  

 Zróbimy wszystko aby inni mogli przeczytać o Tobie konkretne opinie zadowolonych klientów podpisane z imienia i nazwiska, oraz nazwy Firmy.

Baza referencji

Dysponujemy Ogólnopolską Bazą Referencji – a Ciebie jeszcze w niej nie ma!

Dołącz do nas!

Pamiętaj, że nawet najlepsze referencje nie zdadzą się na wiele, jeśli nie będziesz ich udostępniać. Wyeksponuj je zatem tam, gdzie w 100% spełniać będą swoją funkcję.

 

Co zyskujesz?

- Zdobędziemy referencje dla Twojej Firmy,

- Utworzymy dedykowaną podstronę Twojej Firmy w naszym serwisie, w której znajdą się: referencje, pełne dane firmy, szczegółowy opis działalności,

- Zwiększymy pozycjonowanie Twojej Firmy,

- Powiększymy grono potencjalnych klientów dzięki rozpoznawalnej Ogólnopolskiej Bazie Referencji.

Czy wiesz, że...

90% internautów przed podjęciem decyzji zakupowej sprawdza, co o danej usłudze lub produkcie zostało napisane w sieci. (Dimensional Research).

83% internautów po przeczytaniu recenzji w Internecie na temat firmy lub usługi zyskują do niej zaufanie. (Źródło: searchengineland). W zależności od uzyskanych wyników, internauta będzie nadal poszukiwał informacji o Twojej firmie lub zacznie szukać alternatywnych opcji.

Wyróżnij się!

W czasach wzmożonej konkurencji pozytywne opinie potrafią przyciągać klientów jak magnes. Korzystaj z rekomendacji, by zdobyć klientów i budować wizrunek Twojej firmy. 

Jeśli działasz w sektorze zamówień publicznych zdobądź Certyfikat Sprawdzonego Wykonawcy Zamówień Publicznych

Uzyskaj Certyfikat dla swojej firmy. Zobacz proces certyfikacji